Dodavatelé

Novinky

 Křečové žíly

 Cypřišový olej se řadí mezi nejsilnější přírodní látky proti křečovým žilám. Jeho účinek spočívá v tom, že stimuluje cirkulaci krve, potlačuje záněty, posiluje stěny cév a podporuje regeneraci cévních chlopní. Díky uvedeným efektem brání hromadění krve v nohách a vzniku křečových žil. Kromě prevence je však dokáže i velmi dobře léčit.

Jak aplikovat cypřišový olej?

Jelikož v případě cypřišového oleje jedná o poměrně koncentrovaný éterický (esenciální) olej, je vhodné jej před aplikací zředit.

Postupujte následovně:

  1. Vezměte nějaký jiný olej, například 1 až 2 čajové lžičky olivového nebo slunečnicového oleje, nakapejte do něj pár kapek cypřišového oleje a dobře to zamíchejte.
  2. Před samotnou aplikací si pokožku dobře omyjte a vysušte, aby léčivá směs dokázala proniknout co nejhlouběji.
  3. Poté pomocí konečků prstů naneste na postižené místo a jemnými krouživými pohyby pár minut masírujte.
  4. Proceduru opakujte 2 krát denně.

Jaké výsledky očekávat

Praktikujte kúru pravidelně, až do zlepšení zdravotního stavu a ústupu křečových žil. Její aplikací zlepšíte prokrvení, cirkulaci krve i zdraví postižených cév. Zlepšování stavu byste měli zaznamenat již po prvních pár týdnech. Pokud chcete, na zmírnění bolestí a otoků můžete do směsi přidat i pár kapek éterického oleje z máty, tea tree nebo levandule. Éterické oleje se obvykle dají sehnat v obchodech se zdravou výživou.
Slevy

No special products at this time.

Nejprodávanější produkty